1939 - siatkówka kobiet
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| sezon: 1939 | |
|---|---|
| poziom rozgrywek: mistrzostwa Polski
osiągnięcia: 4. miejsce w mistrzostwach Polski | |
| poprzedni sezon: | następny sezon: |
| 1938 | 1940-44 |
Kadra
Zawodniczki Polonii wymienione w relacjach prasowych:
Irena Kamecka, Halina Wiewiórska, Helena Łukasik-Szulmajerowa, Irena Damska, Irena Rapińska, Aleksandra Żarkowska, Helena Balcerkówna, Maria Bielakówna, Halina Danowska, Maria Broniekówna.
Siatkówka - punktacja
Punktacja meczów w sezonie 1939
Lista meczów
Mistrzostwa Warszawy 1939 r.
W mistrzostwach Warszawy Polonia zajęła 2. miejsce, przegrywając w finałowym meczu z AZS-em Warszawa.
➜ Mistrzostwa Warszawy
Mistrzostwa Polski 1939 r.
W mistrzostwach Polski Polonia awansowała z grupy do fazy finałowej, w której zajęła ostatecznie 4. miejsce.
➜ Mistrzostwa Polski w siatkówce
Mistrzostwa Warszawy B klasa 1939 r.
Mecze towarzyskie
➜ Spotkania towarzyskie
Mecze towarzyskie rozgrywane z klubami z Warszawy, Łodzi.