1948 - siatkówka
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| DYSCYPLINY: |
|---|
| piłka nożna lekkoatletyka koszykówka (m.) koszykówka (k.) siatkówka boks pływanie tenis stołowy s. motocyklowa |
| sezon: 1948 | |
|---|---|
| poziom rozgrywek: - | |
| poprzedni sezon: | następny sezon: |
| 1940-1944 | 1948/1949 (m.) 1948/1949 (k.) |
Informacje prasowe
Szczątkowe informacje nt. funkcjonowania sekcji siatkarskiej. Na pewno żadna z drużyn Polonii (ani męska, ani żeńska) nie startowały w rozgrywkach o mistrzostwo Warszawy. Jedynie w rozgrywkach juniorskich start drużyny Polonii - możliwe, że tylko ona działała.