1961/1962 - informacje prasowe (koszykówka kobiet)

Z WIKI
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Koszykarska szkółka młodzieżowa Polonii

"Przed meczem [z Olimpią Poznań] odbyła się skromna uroczystość wręczenia legitymacji i odznak klubowych członkom szkółki KKS Polonia. Działająca od 1,5 roku szkółka pod kierunkiem mgr. Złotkiewicza może się jak na razie pochwalić dobrymi warunkami fizycznymi i pilnością uczęszczania na treningi jej członków. Właśnie w dowód uznania za pracę, odznaki i legitymacje otrzymało 16 dziewcząt i 18 chłopców."
("Przegląd Sportowy" nr 55 z 9.04.1962 s. 2, relacja z meczu 1962-04-08 Polonia Warszawa - Olimpia Poznań 49:48)