1966/1967

Z WIKI
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
sezon: 1966/1967
Football pictogram-white.png
poziom rozgrywek: III liga (3. poziom rozgrywek)

osiągnięcia: 7. miejsce w III lidze

poprzedni sezon: następny sezon:
1965/1966 1967/1968


opis w trakcie opracowywania - poniższe dane są jeszcze niekompletne


III liga

  • 14.8.1966 Jurand Bemowo Piskie - Polonia Warszawa 2:4
  • 21.8.1966 Polonia Warszawa - Motor Lublin 2:1
  • 28.8.1966 Okęcie Warszawa - Polonia Warszawa 1:1
  • 4.9.1966 Polonia Warszawa - Warszawianka 0:3
  • 11.9.1966 Włókniarz Białystok - Polonia Warszawa 3:1
  • 18.9.1966 Polonia Warszawa - Znicz Pruszków 3:1
  • 25.9.1966 Włókniarz Łódź - Polonia Warszawa 0:1
  • 2.10.1966 Polonia Warszawa - Czarni Radomsko 0:0
  • 9.10.1966 Gwardia Olsztyn - Polonia Warszawa 0:1
  • 16.10.1966 Polonia Warszawa - Legia II Warszawa 1:1
  • 23.10.1966 Stal Kraśnik - Polonia Warszawa 3:0
  • 30.10.1966 Avia Świdnik - Polonia Warszawa 1:1
  • 6.11.1966 Polonia Warszawa - ŁKS Łomża 3:1
  • 14.11.1966 Włókniarz Pabianice - Polonia Warszawa 1:0
  • 21.11.1966 Polonia Warszawa - ŁKS II Łódź 1:1
  • 2.4.1967 Polonia Warszawa - Jurand Bemowo Piskie 2:2
  • 9.4.1967 Motor Lublin - Polonia Warszawa 4:0
  • 23.4.1967 Warszawianka - Polonia Warszawa 0:0
  • 26.4.1967 Polonia Warszawa - Okęcie Warszawa 1:0
  • 30.4.1967 Polonia Warszawa - Gwardia Olsztyn 1:0
  • 7.5.1967 Polonia Warszawa - Włókniarz Białystok 0:2
  • 14.5.1967 Znicz Pruszków - Polonia Warszawa 2:0
  • 20/21.05.1967 Polonia Warszawa - Włókniarz Łódź 0:0
  • 25.5.1967 Czarni Radomsko - Polonia Warszawa 0:0
  • 5.6.1967 Legia II Warszawa - Polonia Warszawa 0:4
  • 11.6.1967 Polonia Warszawa - Stal Kraśnik 1:1
  • 18.6.1967 Polonia Warszawa - Avia Świdnik 0:0
  • 25.6.1967 ŁKS Łomża - Polonia Warszawa 1:3 (0:0)
  • 2.7.1967 Polonia Warszawa - Włókniarz Pabianice 1:3
  • 9.7.1967 ŁKS II Łódź - Polonia Warszawa 0:1

Końcowa tabela III ligi (gr. III)

mecze pkt bramki
1 Włókniarz Pabianice 30 48 56-17 awans
2 Stal Kraśnik Fabryczny 30 47 58-19
3 Motor Lublin 30 45 56-16
4 Legia II Warszawa 30 36 42-32
5 Avia Świdnik 30 34 41-31
6 Włókniarz Łódź 30 33 46-37
7 Polonia Warszawa 30 33 33-34
8 Warszawianka 30 32 36-28
9 Czarni Radomsko 30 31 26-24
10 Włókniarz Białystok 30 30 40-47
11 Znicz Pruszków 30 29 32-26
12 ŁKS II Łódź 30 28 41-42 spadek
13 Okęcie Warszawa 30 18 35-45 spadek
14 Jurand Bemowo Piskie 30 17 53-80 spadek
15 ŁKS Łomża 30 12 18-76 spadek
16 Gwardia Olsztyn 30 7 25-74 spadek