Wiktor Loth
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| SEZONY: |
|---|
| 1920 |
|
Wiktor Loth (Loth III) |
|---|
|
Jedyny z braci Lothów, który podczas "secesji" w I 1921 opuścił Polonię i współtworzył nowy klub - Warszawiankę (którego był też aktywnym wieloletnim działaczem).
Statystyki
➯ Wiktor Loth III - statystyki
➯ Wiktor Loth III - statystyki (tabela)
Mecze udokumentowane W składzie Polonii (I drużyna): 2 mecze, bez goli W składzie reprezentacji Warszawy: 6 meczów, bez goli
W składzie reprezentacji Warszawy: 5 meczów, bez goli za Statystyka gier w reprezentacji Warszawy (1920-1926), Statystyka zawodników Polonii w reprezentacji Warszawy (1920-1929),
Lista meczów
➯ 1920
➯ Warszawa
Informacje prasowe
➯ Wiktor Loth III - informacje prasowe